Bitkisel lidaGenel

Lida Kaç Günde Etkisini Gösterir ?

Orjinal lida etkisini en fazla 1 hafta içinde göstermektedir. 1 hafta lida‘nın vücuda alışma sürecidir. Bu arada ağız kuruluğu ve tokluk hissi oluşmaya başlar.

Orjinal lida ile zayıflamak için düzenli kullanım şarttır. Her gün sabah kahvaltısından 30 dakika önce bol su ile 1 kapsül lida tüketmelisiniz.

Yağlı ve Asitli ürünlerden uzak durmalısınız.  Lida kullanırken alkol kullanmayınız etkisini azaltır. Kafeni azaltın, başka bir zayıflama ürünü kullanmayın.

Bu söylenenlere dikkat ederseniz daha çabuk etki edecek ve tam performans alabileceksiniz. Günde 30 dakika sporla desteklerseniz yağ yakımı hızlanacaktır.

4 Yorum

 1. Gülay
  Gönderildiği tarih 4 Aralık 2021

  Merhaba benimde 15 kilo vermem gerekiyor yıllar önce 2010 yıllarında kullanmıştım çok etkisini görmüştüm. Tekrar kullanmak istiyorum ama nasıl orijinal bir lira ya ulaşabilirim. Sanırım 2 çeşit varmış hangisini kullanabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Acil bu KİLOLARI vermem gerek 😊

  • admin
   Gönderildiği tarih 20 Aralık 2021

   Merhaba Gülay Hanım
   3 çeşit lida vardır. Whatsap hattımızdan yazarsanız yardımcı olmak isterim.

 2. İlayda
  Gönderildiği tarih 9 Nisan 2021

  Peki bu urunun orjinal oldugundan nasil emin olucaz ercan bey yani bi cok yer sahte ürün satışı yapıyor hepimizin bildigi gibi ve yasaklandığı icin toplatılıyor yani siz nasil açık ve serbest şekilde satış yapabiliyosunuzki bu yuzden urunun sahte oldugunu dusunuyorum tabiki bilmiyorum orjinal diye umut ediyorum ama bana pek inandirici gelmedi ben bu ürünü alırsam sahte çıkarsa param çöp olucak ondan korkuyorum

  • admin
   Gönderildiği tarih 12 Nisan 2021

   Merhaba İlayda hanım
   Sitemizde bulunan Orjinal Lida nasıl anlaşılır videosunu izlediniz mi ?
   Ürün ülkemizde toplatıldı o yüzden Çin’den ithal geliyor. Yıllardır bu sektördeyiz ve binlerce müşterimiz var merak etmeyin. 0544 410 10 35 arayın ayrıntılı bilgi vereyim.

Yorum yap